کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) شهرستان ماکو

کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) شهرستان ماکو
گزیده کتاب
نویسندگان

۱۱ مطلب توسط «کبری احمدی» ثبت شده است

۱۵
فروردين
لوسیانا ساندرونیروزی روزگاری...
  • کبری احمدی
۱۱
فروردين
این چند کتاب را بخوانیم؛پیشنهاد مطالعه در حوزه طب و تغذیه
  • کبری احمدی
۰۹
فروردين
  • کبری احمدی
۰۸
فروردين
  • کبری احمدی
۲۶
اسفند
کتابخانه ولیعصر در آغاز صبح روز 26 اسفند
  • کبری احمدی
۱۶
اسفند
در بین کتابهای اهدایی آقای نادر عدالت به کتابخانه ولیعصر، کتابهای درسی دوران ابتدایی قدیم بیش از همه جلب توجه می کرد، من که با دیدن این کتابها غرق در خاطرات خوش کودکی شدم و با ورق زدن آنها کلی لذت بردم. برای انتقال این حس قشنگ به مراجعان کتابخانه، این کتابها را در کمد تازه های کتاب قرار دادیم تا آنها نیز با ورق زدن این کتابها به دوران کودکی خود سفر کنند.
  • کبری احمدی
۰۱
اسفند
از نظر ما کتابخوانِ خوب کسی است که همه کتاب را به دقت بخواند و چیزی را از قلم نیندازد و اگر جایی را نفهمید، دوباره بخواند.
  • کبری احمدی
۲۸
بهمن
ااپلیکیشن پیشرو از سری برنامه های محتوایی و در بردارنده ی معرفی و مشورت در زمینه کتاب برای کتابخوانان عزیز و علاقمندان به آثار مکتوب در سراسر کشور بویژه مردم شریف منطقه آزاد ماکو می باشد . این اپلیکیشن به پیشنهاد و سفارش اداره کتابخانه های عمومی منطقه آزاد ماکو جهت استفاده عموم ارائه می شود .  دانلود از طریق کافه بازاردر بردارنده :1- دسته بندی کتب در 13 بخش : ده رده اصلی رده بندی دیویی + نوجوانان + کودکان + کتب سایت امام خامنه ای (مدظله العالی)2- معرفی کتب ارائه شده به صورت مختصر و بعضا مفصل 3- ارائه شناسه و کاربرگه کتابها جهت سهولت جستجو در کتابخانه های عمومی4- مشخصات کتابخانه های دارای کتب معرفی شده در سطح شهرستان + مکان یاب5- ارائه لینک جستجوی کتاب های معرفی شده در سایر کتابخانه های عمومی برای استفاده سایر شهرها و استانهاو ...توجه: هر هفته منتظر معرفی و پیشنهادات جدید ما در عرصه کتاب و کتابخوانی باشید .کتابهایی که در کتابخانه های عمومی موجود باشند ارائه خواهد شد .
  • کبری احمدی
۲۷
بهمن
یکی از طرحهایی که چندسالی است در آموزش و پرورش اجرا می شود طرح جابرابن حیان است، هدف عمده از اجرای این طرح قرار گرفتن دانش آموزان در فضای جدید و آشنایی با مراحل انجام پروژه علمی و ظهور خلاقیت های آنان است. دانش آموزان در طول اجرای این طرح برای جستجوی اطلاعات به کتابخانه ها هم سر می زنند و کمتر کتابداری است که با عنوان و مراحل این طرح آشنا نباشد. این طرح از معدود طرحهای اجرا شده در آموزش و پرورش است که مراجعه به کتابخانه را در دانش آموزان الزام می کند. در طول آماده سازی طرح، دانش آموزان به صورت فردی یا گروهی به کتابخانه مراجعه می کنند و به جستجوی اطلاعات در منابع کتابخانه می پردازند و از راهنمایی های کتابدار برای رسیدن به بهترین منبع کمک می گیرند. من به عنوان یک کتابدار از مراجعه پژوهشگران کودک و نوجوان خاطرات خوبی دارم و سعی می کنم فضای کتابخانه را به محیطی امن برای قرارهای دوستانه آنها برای انجام کار گروهی تبدیل کنم.
  • کبری احمدی
۲۶
بهمن
برای تمدید مهلت امانت کتاب یا جستجوی منابع از کتابخانه ولیعصر ماکو  بر روی آدرس زیر کلیک کنید.http://www.samanpl.ir
  • کبری احمدی